I na povinném ručení můžete ušetřit

Jednou z nejméně oblíbených a přitom nejpotřebnějších pojistek je povinné ručení. Jedná se o zákonné pojištění vozu pro případy, že se stanete viníkem dopravní nehody a vznikne škoda na vozidle jiného účastníka silničního provozu. Když k takovéto nešťastné situaci dojde, škody na majetku i zdraví hradí právě platná pojistka. Jestliže nevíte, jakým způsobem ji vybírat, jste na správném místě. V následujících řádcích vám poradíme.

Po nejnižší ceně jde každý

Každý z nás hledá logicky nejlevnější povinné ručení. Není se čemu divit, jelikož ne každá pojišťovna dokáže cenu stlačit na minimum. Často se setkáváme s tím, že cena totožného produktu je u různých finančních institucí odlišná. Je to sice nepřirozené a pro mnohé šokující, ale reálné. Najít takovouto pojistku přitom nemusí být nijak složité, když si všechny pečlivě porovnáte online a najdete nejlevnější variantu.

Jednoduché expresní porovnání

Srovnat povinné ručení u různých poskytovatelů nebylo nikdy jednodušší. Stačí pouze navštívit službu 123ručení.cz, která nabízí expresní online porovnání. Jednoduše pouze zadáte základní údaje týkající se vašeho vozidla a informace o vás samotných. Takto vyplněný formulář odešlete a do pouhých několika minut budete mít výsledky. Vyberete si produkt, který vám bude maximálně vyhovovat. Poté se lze přímo na 123ručení pojistit, a to do pouhých 5 minut. Vybrat si samozřejmě můžete úplně nejlevnější povinné ručení.

Berte v potaz všechny aspekty

Určitě není od věci brát v potaz také další kritéria. Jmenovat bychom mohli kupříkladu celkovou částku, na kterou budete pojištěni, anebo doplňkové služby. Výbornou volbou je třeba připojištění pro případ střetu s divokou zvěří, jenž také není ničím výjimečným, co by se vám nemohlo stát. Zapomenout nelze ani na pojistku pro eventuální prasknutí čelního skla a mnohé jiné situace. Pro více informací si můžete prohlédnout například články přímo na tomto zmiňovaném webu.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.