Kdy nebankovní půjčka funguje skutečně jako pomoc?

Na trhu jsou stále desetitisíce poskytovatelů nebankovních půjček, někteří z nich mají nastaveny tak tvrdé podmínky, že kvůli půjčce několika tisíc korun končí klienti ve spárech exekutora. Nebankovní půjčka přitom může fungovat jako perfektní pomoc. Za jakých podmínek pomůže i vám, když se budete potřebovat dostat z finanční tísně?

Podívejte se na sebe kritickýma očima!

V první řadě musíte svůj záměr (tedy využití nebankovní půjčky) promyslet s klidnou hlavou. Zkuste zapomenout na to, že vás tlačí čas a vy peníze potřebujete téměř okamžitě. Není nic horšího, než si půjčit a nemít na splacení. U nebankovních půjček je kratší doba splatnosti, která se počítá v řádech dnů. Každé její překročení je trestáno vysokými sankcemi. Jediná šance, jak se jim vyhnout, je zaplatit si prodloužení doby splatnosti, ale to jsou další výdaje navíc. Než si o půjčku požádáte, propočítejte si to. Musíte vědět, kdy a kolik budete splácet. Jestliže byste měli problémy částku vrátit, raději si vezměte půjčku na nižší částku!

Zdarma jako nejvýhodnější řešení

Jestliže nechcete platit nic navíc, nemusíte. Hledejte rychlé půjčky, které jsou zdarma. Nabízí je hned několik společností, mezi nimi vyniká nabídka od Via SMS s.r.o. Na 30 dní vám půjčí až 8000 Kč zcela zdarma se zárukou, že peníze dostanete na účet skutečně rychle. Společnost má totiž účty v několika bankách, takže většinou je převod peněz otázkou několika málo minut.

Serióznost je žádoucí!

Než cokoliv podniknete, prověřte si poskytovatele. Známkou kvality je, když jeho jméno najdete v registru ČNB. Je to důkaz, že společnost požádala o vydání licence pro poskytovatele půjček, což je nové nařízení, které musí splnit všichni, kdo chtějí i nadále poskytovat nebankovní úvěry (více se o novém zákoně dozvíte tady). Na férovost společnosti poukazuje i fakt, že je členem APNÚ (asociace poskytovatelů nebankovních úvěrů).

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.