Půjčka se zástavou: Peníze na ruku ihned

dozastavy-czZískat peníze ihned na ruku je velmi lákavé. U banky se s tímto postupem fakticky není možné setkat. Snad lze takto peníze získat pouze tehdy, když si vybíráte hotovost z vašeho bankovního konta. Půjčky v hotovosti ovšem doménou bankovních domů nejsou. Stejně tak banky požadují po svých klientech velmi přísné záruky v podobě toho, že prostě a jednoduše musí splňovat požadavky, jež jsou na ně kladeny. Začít můžeme absolutní bezdlužností a skončit třeba nezbytností prokazování výše příjmů. U nebankovních společností je tomu mnohdy jinak.

Mikropůjčky jako řešení

Zajímavé řešení pro každého představují online půjčky na internetu označované také termínem mikropůjčky. Díky nim je možné získat finanční prostředky co možná nejrychleji a bez jakýchkoli návštěv poboček poskytovatele a stání ve frontách. Pravda je ale taková, že i s příchodem novelizace zákona dochází ke značnému zpřísnění podmínek poskytování těchto úvěrů. Nezbytností je minimálně prokázání pravidelného příjmu. Díky němu si pak může být poskytovatel finančních prostředků jistý vaší dobrou platební morálkou.

Díky zástavě můžete mít peníze ihned

Docela žádané jsou dnes půjčky oproti zástavě nemovitosti, automobilu či jiného cenného předmětu, který můžete nabídnout do zástavy. Jsou velmi rychlé, protože konkrétní žadatel nemusí procházet lustrací ze strany věřitele. Pouze zastaví svůj majetek a do určité výše obdrží potřebné finanční prostředky. Tyto služby, v posledních letech, využívají, jak soukromé osoby, tak i živnostníci a menší firmy. Dost bylo ale teorie, podívejme se na fungování tohoto systému v praxi.

Dozastavy.cz nabízí hotovost na ruku

Naším tipem je spolehlivý portál Dozastavy.cz nabízející půjčky oproti zástavě. Označovaný je mnohdy také jako autozastavárna či zastavárna, s centrální pobočkou Praha., avšak působící po celé ČR. Vše funguje naprosto jednoduše. Přijedete, například, vaším vozem, necháte si jej ocenit, zastavíte jej a můžete odjet s potřebnou hotovostí. Automobil můžete využívat i přesto, že je v podstatě zastavený. V případě, že vozidlo ponecháte na hlídaném parkovišti společnosti Dozastavy.cz, kde bude bezpečně zaparkováno, získáte tak ještě výhodnější finanční podmínky zástavy. Obdržíte přitom peníze až do 85 % hodnoty vozu. Tato služba je bezpečná a hojně využívaná v rámci celé České republiky.

 

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.