Rychlé půjčky, které můžete dostat i přes záznam v registru

Záznam v registru dlužníků má v dnešní době bohužel čím dál větší množství lidí. Spousta lidí totiž neumí hospodařit s penězi a berou si zbytečné půjčky, často i opakovaně a u různých společností. Ty pak nezvládají řádně splácet a důsledkem toho se pak jejich údaje ocitnou v registrech dlužníků, v horším případě pak končí i exekucí, která je krajním a velmi nepříjemným výsledkem.

Rejstřík dlužníků zamyká dveře nejen k mnoha půjčkám

Mít zápis v registr dlužníků znamená velkou komplikaci při hledání půjčky. Z bankovních společností vám nepůjčí nikdo, z nebankovních je pak výběr omezený. Problémy vás ale na základě záznamu v registru nečekají pouze u úvěrových produktů, ale také u telekomunikačních společností. Některé s vámi neuzavřou smlouvu např. na poskytování internetu nebo kabelové televize, stejně tak můžete mít problém získat paušální tarif u mobilního operátora. V tomto článku se ale budeme věnovat půjčkám a poradíme vám, kde můžete získat půjčky ihned i přes záznam v registru dlužníků.

 

Se záznamem v registru půjčují některé nebankovní společnosti

Máte-li záznam v registru SOLUS, případně jiném registru dlužníků, můžete rovnou zapomenout na bankovní úvěr. Jedinou možností jsou nebankovní půjčky, i zde je ale výběr poměrně omezený – spousta úvěrových společností do registrů nahlíží a mohou vám na tomto základě žádost zamítnout. Pokud si nejste jistí, zda v registru jste, můžete si požádat o výpis – např. u nejznámějšího registru SOLUS si lze žádost podat i přes internet nebo z aplikace v mobilním telefonu (výpis ale není zdarma, musíte uhradit příslušný poplatek).

 

Stačí-li vám malá půjčka, výběr je celkem široký

Z pochopitelných důvodů jsou dostupnější malé úvěry, takže pokud vám stačí jen pár tisíc, najdete poměrně pestrou nabídku různých SMS půjček nebo půjček do výplaty. Spousta z nich je navíc pro nové klienty poskytována zcela zdarma – pokud peníze splatíte včas, máte nulový úrok a nulový poplatek. Mezi tyto rychlé a výhodné úvěry patří mimo jiné půjčka CreditOn, Japonská půjčka, CreditAir, Zaplo půjčka nebo Ferratum Micro. Tyto úvěry jsou ideální např. v situaci, kdy se ocitnete pár dní před výplatou zcel bez peněz a potřebujete rychlou, spolehlivou a diskrétní půjčku, jež se dá jednoduše sjednat online.

Pro vyšší úvěry je nutné prokázat příjem nebo mít ručení

Komplikovanější situace je u vysokých úvěrů v řádech desítek až stovek tisíc. Tam už je výběr půjček bez registru dost omezený a abyste požadovanou částku mohli získat, musíte předložit doklady o vašich současných příjmech, v některých případech je požadováné ručení. Doložení příjmů je nutné např. u BB půjčky, Profi Creditu nebo u Providentu, ručení je pak nutné u společnosti Acema Credit, která poskytuje úvěry zajištěné nemovitostí.

 

Spousta nabídek na půjčky bez registru je podvod

Při vybírání rychlé půjčky bez registru je třeba zbytečně nezmatkovat a nebrat hned první nabídku, kterou uvidíte. Mnoho nabídek na tyto rychlé úvěry je totiž podvodných a mohli byste tak snadno naletět – typickým příkladem jsou společnosti provozující půjčky po telefonu, kde vás minuta hovoru vyjde kolem stovky a nakonec stejně půjčku nedostanete. Nejrychlejší a nejjistější cestou je použít některý z internetových srovnávačů a půjčku si vybrat na nich – v tomto ohledu jsou skvělé především CoolPůjčky.cz, kde je aktuálně největší výběr ověřených půjček, nebo portál PůjčkyHned.cz s podrobnými recenzemi a návody, jak si úvěr sjednat.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.